Tegnap került megrendezésre a Bolondok Aranya elnevezésű futóverseny a Petőrke tó körül , Bárdudvarnok közelében. Az esemény szervezésében az oroszlán részt a FutaMérő egyesület vállalta magára míg a KHSE csapata igyekezett támogatni őket amiben tudta. Bár első ilyen verseny volt , szép számmal jelentek meg futók minden távon. A KHSE versenyzői közül Pozsár Zoltán és Luokkala-Itzés Noémi és Farkas Gaál Zsuzsa is a hat órás távot választotta , és mindhárman bőven egy maraton feletti távot futottak. Fürj Erzsébet 21 km-en állhatott dobogó legfelső fokára , Farkas Gál-Zsuzsanna a hatórás versenyen számban harmadik, Czuh Fanni 12 km-en ért el harmadik helyezést , Kokas József pedig 3200 méteren lett ezüst érmes. Gratulálunk minden résztvevőnek a sikeres teljesítéshez! Külön köszönet , hogy ilyen sokan képviseltétek a KHSE-t. Reméljük lesz jövőre is lehetőség újra találkozni és megkeresni a Bolondok aranyát!