K A P O S V Á R

B Ü S Z K E ! 🏆

A “Futókörök Napja” alkalmából, április 27-én megrendezett futóverseny győztese Kaposvár! Hihetetlen teljesítmény ez a 10.508 km 894 fő részvételével. Külön öröm egyesületünk részéről, hogy közel 60 katonatársunk vállalta az első km-t egyenruhában és bakancsban, de volt, aki mind a 38 km-t gyakorlóban teljesítette. A KHSE színeiben induló versenyzők (tehát az MH Lahner György 2. Ellátóezred, a Kaposváron szolgáló egyéb katonai szervezetek katonái, a család- és a KHSE tagok) összesen 776 km-t biztosítottak a győzelemhez.

Óriási gratuláció a KHSE egyik legeredményesebb sportolójának: Luokkola-Ittzés Noéminek, aki a legkitartóbb hölgy címért és 3. helyezésért 74 kört (=74 km) teljesített.🥳 Méltán büszkélkedünk Nieselberger Balázs eredményével (84 kör) is, hisz egy csapat vagyunk! 😉

Természetesen ahogy eddig is, nemcsak a futásban, de a szervezésben is részt vett mind az alakulat , mind a KHSE. A kaposvári és környékbeli futóközösség jó hírnevét , az is mutatja, hogy még Székesfehérvár mellől is érkeztek futók ,hogy itt segítsenek elhódítani a trófeát. Nektek külön köszönet, és örülünk, hogy ismét meglátogattatok minket.

Most, hogy az első hely bezsákolásra került, nem lehet más a cél, minthogy jövőre megtartsuk a pozíciónkat és talán még több killométert gyűtjsünk. Amihez biztos lesz egy két szava a többi településnek, de kell ennél jobb motiváció?